× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Ribolinov
04 декември 2011

Като вляза да цъкам белот, постоянно ми "блокирва" един вид плеъра, дава ми понякога свързване със сървъра, бави ми играта, замества ме робот.

Премахни рекламата

nela7009
09 декември 2011

добре де защо спира само в турнира спира,ако имам проблем дали ще мога пак да влизам .Ето тази вечер 2 пъти спря -6 точки и какво правим и в същото време влизам навсякъде без проблем,според Вас къде е проблема.Ако ми е слаб нета как ще влизам навсякъде а само на турнира стоп.Ако обичате ми обяснете.6 игри си излизал от игра забрана за 36часа.

nela7009
10 декември 2011

Толкова интересно ми стана интересно тази седмица ,,идеален турнир;; ТАЗИ

MERLINA27
12 декември 2011

Имам проблем сас сарвара влизам в белот изписва ми джаги и до там не ми зарежда повече

milen_mm
12 декември 2011

как не оправихте тоя сайт беееее
5 игри падам с по 3 валета и 50
че партньорите ми бъгват
аман
как па не бъгнаха СМСите ви скапани

iiibasi_zmiqta
12 декември 2011

Здравейте, имам същият проблем като на MERLINA27 "Имам проблем сас сарвара влизам в белот изписва ми джаги и до там не ми зарежда повече".

didka-pitka
13 декември 2011

и аз имам същият проблем,като iiibasi_zmiqta и MERLINA27.

MERLINA27
13 декември 2011

днес е сащо не мога да играя няма ли да го оправите вече този проблем

sk1ora
13 декември 2011

и аз не мога да играя вече трети ден,фанете го оправете тоя сайт най-накрая

agent07
07 януари 2012

вече съжалявам че изпратих смс емотикона-постоянно губи сървър и ме замества робот(headbang) и познайте губя игри -от 8 игри 6 те ги загубих благодарение на сървъраемотикона

krumpetkov
15 юни 2013

Много ВИ моля престанете с подигравките.Просто не е коректно от ваша страна. Просто не е възможно от 9 - 9 загуби.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш